Nejnovější recenze ze sekce PDA

Přidáno: 6. ledna 2019

(naposledy upraveno 6. ledna 2019)

• Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Nejlepší výdrž baterie

Velice dobry pda, mám ho tři roky a baterie velmi dobře drží aj po třech letech (5-6 hodin)

HP iPAQ 914c

HP iPAQ 914c

Magistr Magistr

Přidáno: 19. srpna 2013

• v době uvedení na trh velice kvalitní manažerský telefon
  • plnohodnotná QWERTY klávesnice
  • možnost rozšíření pomocí microSDHC paměťových karet
  • přívětivý LANDSCAPE display
  • stabilní OS MS Windows Mobile
  • široký výběr doplňkového softwaru
  • kvalitní GPS modul
  • precizní dílenské spracování
  • kvalitní plasty
  • možnost použití velkokapacitní baterie
  • bohaté příslušenství a doplňky
  • menší výdrž na základní typ baterie

Komunikátor využivám již 7 let a za tu dobu jsem s ním neměl sebemenší problém.
Spolehlivě pracuje s kancelářským balíkem MS Office, zejména s MS Outlook, při synchronizaci dat s PC i NTB.
Díky pasivnímu držáku do auta a propojení - prostřednictvím adaptéru do 12V zásuvky - miniUSB kabelem, ho využívám jako GPS navigaci.
Pomocí technologie Bluetooth k němu připojuji bezdrátová stereo sluchátka od firmy SONY ERICSSON a využívám ho také jako velice kvalitní přehrávač hudby v MP3.

Přidáno: 4. ledna 2012

• je toho malo, snad jen to, ze ma klasickou klavesnici
  • slaba vydrz baterky, zadny SW k dispozici, celkove je to nespolehlivy stroj

je to asi tak tyden, co byla uvolnena nova verze OS. Bohuzel nelze zamezit jeji instalaci, na nic se to nezepta a najednou se rano vzbudite a mate telefon mrtvy a nefunkcni. Po jeho znovuoziveni (naliti predhocizho OS) se tam zase obratem vnuti ta nejnovejsi verze a jste opet v pr....
toto zarizeni je jako takov uz mrtve, nicmene se da porad jetse nekde koupit. durazne varuji pred jeho koupi. urcite bych netvrdil ani to, ze WebOS je skvely. Ma velmiprijemen ovladani, ale to je asi tak vsechno. Neexistuji apliakace, neexistuje podpora ..... neexistuje na to vlastne vubec nic. Dokonce i existujici SW je pro nas nepouzitelny, protoze proste nemam US nebo DE cislo a obchod s aplikacemi je pro nas uzavreny

Acer n35

Acer n35

Přidáno: 8. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• GPS,dobré ovládací vlastnost dotykového displejei,word,excel,spusta aplkací pro windows mobile
  • nemá wifi,neakceptuje SD karty větší než 2GB.

Jedná se o dnes již starší model pocket pc,ale autě dobře poslouží,a i při synchronizaci s pc není k zahození...

Přidáno: 15. srpna 2011

• skvela citlivost vyborna kvalita spracovani disainu pohodlne ovladani

je to vyborny smartfone pro maklere i normalnimu pouzivani

Přidáno: 19. června 2011

• webOS je pravděpodobně nejlepší mobilní operační systém
  • úžasné ovládání – využije vaše prsty tak, jak byste to zřejmě nečekali
  • telefon má provází několik problémů specifických pro tuto řadu
  • často se porouchává vypínací tlačítko, klávesnice trochu vrže

Přes horší dílenské zpracování jde o skvělý telefon, který má fantastický OS a pohodlnou hardwarovou klávesnici. Mnoho „mechanických problémů“ si naštestí sami spravíte, na internetu najdete návody na všechno.

Přidáno: 12. května 2011

(naposledy upraveno 12. května 2011)

• Wi-Fi
  • bluetooth
  • Windows mobie 6.0
  • GPS
  • Dotikový displey
  • Rozlišení displeje
  • Úhlopříčka displeje
  • fotoaparát(3Mpix)

Tento mobilní telefon je velmišpičkový adá se považovat za notebok nebo PDA.Neznám lpší mobilní telefon kromě HTC i iPhne jsou horší!!!!

Přidáno: 14. března 2011

• Wi-Fi,Bluetooth, Win Mobile6.1 a pár dalších drobností.
  • Konektor sluchátek a datový umístěné z boku, celkově nedržící a vrzající kryty.Ale největší tragédií je baterie.Po cca roce nevydrží ani dva hovory, nejde přehrát film v celku ani pár MP3.

Vzhledem k tomu že vlastním model dovezený z Kanady který je poněkud jinak vybaven pamětni, možností přetaktovat procesor a podporou 8G SD-karty jsem na tom poněkud lépe než kolegové vlastnící Evropskou mutaci.
V celku se jedné o použitelné zařízení ovšem s velice slabou baterií.Tu lze sice dokoupit i větší kapacitě, ale pouze s jiným zadním krytem.
Ano, největší slabina je baterie.
Naštěstí byla cena mého přístroje prakticky poloviční ze Evropská verze.

Přidáno: 5. února 2011

(naposledy upraveno 5. února 2011)

• Kvalitní nástroj pro zprávu osobních údajů.
  • Po 3,5 roku používání 2-3 hodiny denně vznikla porucha, která je prakticky neopravitelná (cena opravy 5 000 Kč).

Pro toho kdo hledá něco na zprávu údajů s přístupem na internet prostřednictvím Fi-Fi, to je neocenitelný pomocník. Jednoduchá obsluha a příjemné ovládání. Snadná synchronizace s PC a v neposlední řadě ovládání v češtině. Osobně jsem byl s jeho výkonem spokojený.
Z hlediska ovládání a výkonu a ceny tento výrobek vřele doporučuji. Bohužel je nutné se zamyslet nad jeho spolehlivostí. Myslím si že životnost 3,5 roku je málo. Nevím jestli se jedná o chybu jednotlivého výrobku a nebo se jedná o problém celé produktové řady.
Rád bych se dozvěděl o dalších zkušenostech se spolehlivostí tohoto výrobku.

Řehák Lukáš Řehák Lukáš

Přidáno: 4. února 2011

• Pro obyčejného člověka super telefon
  • možnost nahrát různé výkonné mutace sytému
  • windows mobile - lze nahrát bez problému 6.5 cz
  • Výdrž baterie i při používání vydrží baterie 4 dny....jinak drží jako normální obyčejný telefon.
  • velice spolehlivý display a digityzer - dotyková vrstva jsou trochu zapuštěné a tím chráněnější
  • dobře se drží
  • dobrý signál
  • klávesnice
  • držel mi dva roky v zemědělství, pády,práce v prachu, horka ve strojích,mrazy.. a držel a to jsem nepoužíval folii.. :-)
  • Trochu větší rozměry,ale já byl spokojen
  • konektor nabíječky se celkem rychle opotřebával a vypadával...
  • škoda že neměl GPS, ale řešil jsem to externí přes BT

Tento telefon byl na svoji dobu velice spolehlivý, a když to píšu já,tak je co říct... Nyní mam HTC Touch HD a ten už mam po několikáté na opravě.... a to po krátké době..

Pro běžnou činnost vystačí, her na něj moc nečekejte vzhledem k velikosti displaye, na psaní SMS, trochu internetu (Hlavně ICQ) a navigaci s externím modulem vystačí :-)

Přidáno: 26. prosince 2010

• Wi-Fi, Bluetooth
  • Chybějící čeština jak v rámci systému tak v rámci CD či návodu.

Nevíte někdo jak se k dané češtině dostat a kde ji stáhnout třeba? Předem moc děkuji.

Přidáno: 26. listopadu 2010

(naposledy upraveno 26. listopadu 2010)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Funguje dobře, pro uživatale mého typu, kteří preferují telefon zvlášť plně vyhovuje. Rozšíření až na 32 GB SCkartou dává
  • neskutečnéméžnosti. Programové základní vybavení adekvátní.
  • GPS funkce bez závab
  • jediné negativum, snad podobně jako na ASUS 696 možnost zablokování samovolného zapnutí

pro běžnou praxi pergfektní

Gyd Gyd

Přidáno: 24. listopadu 2010

(naposledy upraveno 24. listopadu 2010)

• multitasking
  • HW klávesnice
  • silná komunitní podpora
  • aktualizace OS dostupné pro všechny modely s WebOS
  • 8GB disk
  • integrovaná GPS
  • slabá výdrž baterie (max 1 den při bežném užívání)
  • nedostupnost placených aplikaci pro Česko
  • nepodporuje paměťové karty

Povedený telefon s nejlepším OS na trhu mezi mobily. Skvělé ovládání dotykovým displejem doplňují gesta na dotykové ploše pod displejem. Hry jsou stejně kvalitní, jako např. na iPhone.
Nevýhodou je slabá baterie, telefon je tak určen pouze k městskému použití. Lze dobíjet i přes micro USB.
Pro hračičky: existuje několik dostupných jáder OS, které umožnují overclock CPU z 500 MHz až na 1 GHz realitivně bez komplikací.

Přidáno: 7. října 2010

• web os, kalendar, dokumenty, multitasking, mapa, etc
  • baterie - asi nejhorsi co znam, vydrz je priserna.

Prace s web os je velmi prijemna. Nekolik veci funguje opravdu skvele. Kamera, aplikace, keyboard - spise stredni trida. Vydrz baterie je tragicka.

Přidáno: 29. září 2010

(naposledy upraveno 4. října 2010)

• značka
  • design
  • wi-fi
  • zadní kryt ze špatného materiálu
  • pomalý software
  • nízká výdrž baterie

S tímto mobilním telefonem jsem nebyl moc spokojen. Windows mobile mi jako operační systém na tomto telefonu nevyhovoval. Celkově se mi zdála vnitřní programová architektura mobilu docela zmatená. Mobil se často zasekával a rychle vybíjel. Surfování na internetu díky Wi-Fi je fajn, ale internetový prohlížeč v tomto mobilu nedokázal pokrýt mé potřeby. Zadní kryt je vyroben z lesklého plastu, na kterém je vidět každý škrábanec nebo otisk prstu. Mobil nabízí spoustu funkcí, ale řekl bych, že to vše výrobce nedotáhl do zdárného konce.
Závěrem bych asi napsal, že za ty prachy jde pořídit daleko lepší přístroje...

petrnohejl petrnohejl

Přidáno: 10. září 2010

• operační systém v češtině
  • kvalitní dostupné aplikace pro navigaci (TomTom, iGO, Ozi Explorer atd.)
  • wifi
  • bluetooth
  • LED svítidlo
  • slot na Micro SDHC
  • poměrně kvalitní GPS
  • sdílení internetu do počítače
  • ovládací kolečko Smartwheel
  • oblíbil jsem si tlačítko Mute
  • kvalitní zpracování
  • vcelku dobrá výdrž baterky na PDA (někdy i 3 dny, tento údaj je však relativní a záleží na způsobu užívaní zařízení)
  • zastaralý operační systém WM6
  • žádný pořádný systém aktualizací a market
  • chybí multitouch
  • rychlost systému je slabší
  • větší rozměry a menší displej na úkor HW klávesnice
  • nekvalitní fotoaparát
  • nekvalitní sluchátka
  • chybí 3.5mm jack
  • chybí pohybový senzor
  • chybí kompas

Používal jsem tento komunikátor necelé dva roky a v této minirecenzi bych chtěl popsat své zkušenosti a hlavně porovnat tento přístroj s mým současným komunikátorem HTC Desire (OS Android). I s ohledem na to, že HP je o 2 roky starší model než HTC musím říct, že OS Windows Mobile 6 je velmi zastaralý a silně zaostává za OS Android, který je o generaci dál. Téměř ve všech funkcích a ohledech je na tom Android lépe a proto také stále víc nabírá na popularitě a vytlačuje Windows Mobile. Jediné co mi nyní na Androidu chybí je dostupnost kvalitních programů pro auto-navigaci. Ve Windows mi nejvíce chyběla nějaká kvalitní podpora aktualizací, market pro stahování aplikací, provázanost se sociálními sítěmi a celková propracovanost prostředí, kterou zmíněný Android nabízí. Na samotném přístroji HP se mi nelíbila rychlost systému (při prohlížení fotek, načítání www stránek atd.), zastaralý OS, nekvalitní fotoaparát, chybějící 3.5mm jack, nekvalitní sluchátka, poněkud větší rozměry a přitom menší displej. Naopak mě potěšila poměrně kvalitní GPS, která však dlouho startovala, možnost sdílení internetu do notebooku, nabíjení přes standardní mini-USB. Na ovládání stylusem/nehty jsem si zvykl, ale kapacitní dispej, který mám teď na HTC mi vyhovuje mnohem více. Klávesnici jsem na přistroji nikdy nepoužíval, snad jen ovládací kolečko na scrollování. Zkoušel jsem i programovat nějaké aplikace v C# .NET pro WM6. Ve Visual Studiu se mi pracovalo dobře. Vývoj aplikací je poměrně snadný. Tento přístroj hodnotím průměrně. Operační systém je velmi slabý. Samotný telefon má své mouchy, ale pro nenáročné uživatele může být dostačující.

Přidáno: 23. srpna 2010

(naposledy upraveno 26. srpna 2010)

• velký displej
  • kvalita HP = spolehlivost
  • wifi a bluetooth
  • dostačující vnitřní paměť
  • střízlivý design kamufluje i dnes stáří
  • standardní Outlook – vaše úkoly nebudou ořezány o kategorie a další položky jako při synchronizaci pc s kalendářem v mobilech
  • možnost instalace navigací (např iGo apod.)
  • slot na SD karty
  • kupa freeware na internetu
  • snadná synchronizace s pc
  • využití jako audio/video přehrávač
  • cena bazarových kousků
  • nutnost používat stylus (ale jde to i nehtem)
  • WM 6.0 je dnes stará edice, některé novější funkce prostě nemá
  • rozlišení displeje jen 320x240
  • pomalé nabíjení baterie
  • cena nového přístroje (vyplatí se sehnat si použitý)
  • nemá fotoaparát

V dnešní době manažerských mobilů se zdá býti toto PDA mrtvým kouskem, ale není tomu tak. Originální Outlook a další Office aplikace znamenají bezproblémovou synchronizaci a práci, velký displej přináší pohodlí a možnost využití i jako plnohodnotnou navigaci (nutno mít externí modul gps).
Ne každý mobil má wifi, málokterý si poradí s pdf a zip soubory, takže toto kdysi nejlepší PDA může i dnes v kombinaci s běžným mobilem pokrýt i potřeby náročnějších uživatelů.

Přidáno: 21. srpna 2010

• Čtečka SD
  • Optimální RAM
  • WiFi
  • Bluetoth
  • Velký displej
  • Chybí fotoaparát
  • Nepracuje jako telefon

Je to optimální PDA za rozumnou cenu

Přidáno: 14. července 2010

• Wi-fi
  • dotykový display
  • slot na SIM kartu
  • GPS navigace
  • operační systém
  • slot pro paměťovou kartu
  • fotoaparát
  • pěkný vzhled
  • jako každé PDA poměrně krátká životnost baterie (2-3 dny,pokud je zaplá Wi-fi tak 1 den)

Tento produkt jsem si vybral protože jsem hledal nějaký mobilní telefon který má dotykový display a wi-fi,kamarád mi doporučil toto PDA, které se mi zalíbilo jak cenově, tak i jeho parametry. S přístrojem jsem neměl sebemenší technický problém, signál na telefon jsem měl v podstatě všude a GPS taky fungovala na jedničku. Produkt bych určitě doporučil všem,kteří už nějaké PDA měli. Při přístím nákupu si více rozmyslím, zda mi tento produkt bude vyhovovat a srovnal s ostatnímy produkty.

michalj michalj

Přidáno: 20. června 2010

• GPS
  • WiFi
  • desing
  • slot SD karty
  • joistik- malý hůř se ovládá
  • složitější připojení k internetu přes WiFi
  • menší vnitřní paměť přístroje

PDA využívám nejvíce pro GPS navigaci v autě. Navigace je na perfektní úrovni, signál chytá velmi rychle a drží bez problémů, například jsem zkoušel i pouze navigační přístroje- navigon, tomtom a výkon je na stejné úrovni, možná pracuje ještě o něco lépe. V mém PDA používám soft iGo a paráda. Obrovská výhoda je ta, že si můžete nahrát do přístroje jakýkoliv navigační software, navíc namusí jen ležet v šuplíku a vytáhnout jej jen když se někde jede. Výhoda připojení k wifi kdekoliv kde je signál je přidává na využitelnosti. Wiifi má však docela složité nastavování, musí se to naučit. Myslím si že opravdový laik by mohl mít trochu problém. PDA můžete využít i na dovolené, když chcete zabavit děti- hry, fotky, přehrávání filmů, pohádek. Jistě ocení všichni členové domácnosti. Já jsme spokojen a mohu jen doporučit, využívám velmi často.

Zobrazuji 1 - 20 ze 61 recenzí [ 1 ] 2 3 4